Přívěsy Krampe

Firma KRAMPE, sídlící v německém Coesfeldu, již od začátku svého působení v oblasti výroby závěsové dopravní techniky následuje svoje moto „kvalita na kolech“. Tato firma vyrostla z malé lokální kovářské dílny a od roku 1983 se zabývá výrobou a vývojem sklápěčů, hákových nosičů speciálních stavebních sklápěčů atd.
Síla této značky je skryta ve velikosti. Firma svojí velikostí může využívat okamžitých poznatků z vlastního vývoje a připomínek svých zákazníků. Tyto impulsy jsou okamžitě uvedeny v realitu tak, aby byly uspokojeny požadavky zákazníků v té neširší možné míře.

PRODUKTY:

Návěsy vycházející konstrukcí z vozů Big Body a vycházející vstříc požadavkům zákazníků na vyložení nákladu i ve výškově limitovaných prostorách. Tento vůz je na dně vybaven poháněným pásem, který zaručuje rychlé vyprázdnění korby. Vhodný pro přepravu sypkých i lepivých materiálů, balíků slámy a třeba i paletového zboží. Ve verzích se dvěma a třemi nápravami v délkách korby 6,5, 7,5 a 9,8 m. Žhavá novinka oceněná na veletrhu v Hannoveru 2009 stříbrnou medailí.

Pro cenovou kalkulaci nás kontaktujte na tel.: +420 724 102 080
email: jvagrotrade@seznam.cz; jvagrotrade@jvagrotrade.cz