WIELTON AGRO

PŘEHLED PRODUKTŮ

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: +420 724 102 080
email: jvagrotrade@jvagrotrade.cz.

Pár slov o firmě Wielton: Hlavní činností kapitálové skupiny WIELTON S.A. je výroba a prodej návěsů a přívěsů s nástavbami pro nákladní automobily. S uvedeným sortimentem zaujímá tento největší polský výrobce zhruba pětadvacet procent na domácím trhu a stále rostoucí podíl postupně získává i v dalších evropských zemích. Mateřská firma zaměstnává kolem 800 pracovníků a roční produkce 10 000 kusů dopravních přívěsů a návěsů ji řadí mezi deset předních výrobců této techniky v Evropě. Díky modernímu zařízení, plně automatizovaným a robotizovaným výrobním provozům WIELTON konkuruje mezinárodním firmám jak v kvalitě, tak v šíři sortimentu.

Ovšem nejen kvalitou svých výrobků si značka WIELTON vydobyla významné postavení na trhu. Také svojí obchodní filozofií, která je blízká zákazníkům, a to jak z pohledu nabídky kvalitních produktů, tak aktivním osobním přístupem v rámci záručního a pozáručního servisu. Produkty značky WIELTON vynikají spolehlivostí, dlouhou životností, jsou velmi inovativní a odrážejí originální firemní design. Využívají komponenty známých světových značek, například nápravy ADR a BPW či vzduchové rozvody WABCO.

Po náročném období výzkumu, testování a zkoušek se skupina WIELTON S.A. rozrostla o novou divizi sezemědělskou dopravní technikou WIELTON-AGRO.Stejnějakostávající produkty má odrážet vynikající kvalitu a precizní technologické zpracování za přijatelnou cenu. WIELTON – AGRO nabízí 24měsíční záruku na veškerou zemědělskou techniku této značky.

Zdroj: www.wieltonagro.cz